Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği,  Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası,  Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve KOSGEB’ in değerli destekleri ile hazırlanan “Samsun 4.Gıda, İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri, Paketleme ve Lojistiği Fuarı 2019” 21-24 Kasım 2019 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.
 Gıda sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri ilgililere tek bir çatı altında sunmayı hedefleyen ve konusunda bölgenin en etkili buluşması olan fuarımız, iki ayrı salonda 10.000 m2 kapalı,42.000 m2 açık alan olmak üzere toplam 52.000 m2’lik alanda düzenlenecektir.
Stant açan firmalar tarafından doldurulan anketlere göre; %96 oranındaki memnuniyet ile sonuçlanan geçen yılki Samsun Gıda Fuarı’nda;
  • 32.600 profesyonel ziyaretçi ağırlanmıştır.
  • Anketlerde, Fuarda stant açan firmaların %96’sı tekrar katılacağını belirtmiştir.
  • Katılımcıların %90’nının iş bağlantısı kurduğu bilgisi alınmıştır.
  • 35 farklı şehirden profesyonel ziyaretçi Samsun Gıda Fuarı’nda ağırlanmıştır.
  • İran, Gürcistan, Azerbaycan, Rusya, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti ve Suudi Arabistan’dan gelen iş adamları ikili iş görüşmeleri yapmış ve fuarda birçok iş bağlantıları kurulmuştur.
Samsun 4. Gıda Fuarı online davetiye linki aşağıdaki gibidir. Sizleri fuarımızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı ayrıca belirtmek isteriz.
https://davetiye.tuyap.online/index.php?Fid=2713