TOBB İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ
VE
TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ
HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU
TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri 27.02.2019 Çarşamba günü 10:00 – 16:00 saatleri arasında Giresun Ticaret ve Sanayi Odası 1.Kat Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir.
Seçimlerde sadece seçmen listelerinde isimleri bulunan kişiler oy kullanabilecek, vekâleten oy kullanılamayacaktır. Seçimlerde oy kullanacak kişilerin oy kullanma işlemi esnasında kimliklerini ibraz etmeleri gerekmektedir, bu sebeple oy kullanacak kişilerin seçim alanına kimliklerini ispat edici belge (Nüfus cüzdanı, kimlik, ehliyet vb.) ile gelmeleri gerekmektedir.
Seçimlerde icra komitesi adayları arasından TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi için 13 asil 13 Yedek üye, TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi için ise 12 asil 12 yedek üye seçilecektir.
Bu kapsamda TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi adayları ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi adaylarına ait listeye aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Aday Listesi
TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Aday Listesi