Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programı olan ve her yıl ülkemizin inovasyon şampiyonlannı belirleyen İnovaLİG programı bu yıl 5. kez gerçekleştirilecektir. İnovaLİG 2017’de ulaşılan 971 başvuru sayısı ile Türkiye, IMP3rove programına katılımın en yüksek olduğu ülkelerden biri haline gelmeyi başarmıştır. 2017 yılının kazananları, Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle onurlandırdıkları Türkiye inovasyon ve Girişimcilik Haftası’nda ödüllerini almıştır.
İnovaLİG ile şirketler hem İnovasyon yetkinlikleri bazında yarışmakta hem de inovasyon kültürlerini interaktıf bir platformda geliştirme fırsatı bulmaktadır. İnovasyon değerlendirmesini tamamlayan her firmaya, kapsamlı inovasyon değerlendirme ve kıyas analizi raporu ücretsiz olarak sunulmaktadır. İnovaLİG sayesinde firmalarımız, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip ederek orta ve uzun vadeli inovasyon vizyonlannı geliştirmektedirler.
Bu kapsamda firmalarımızı yıllar itibariyle inovasyon gelişimlerini görmesi, hem de inovasyon alanında edindiğimiz uluslararası tecrübeye ortak olmaları için 10 Mart 2018 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2018’e ücretsiz olarak katılmaya davet etmekteyiz.
Bilgileri ile İnovaLİG 2018’e ilişkin duyurunun kurumunuzun web sitesi ile sosyal medya platformlarında paylaşılması ve üyelerinize iletilmesi hususunda gereği rica olunur.