Temmuz 2017 Meclis Toplantısı

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Temmuz ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Giresun TSO Meclis Başkanı Fikret Günaydın nezdinde bir araya gelen ve 30 meclis üyesinin katıldığı toplantıda geçen ayın mizan cetvelleri onaylandı.
GTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Ataün ise,Odanın faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Ataün;Temmuz ayı içinde sigortacıların TÜSAF toplantısının Giresun’da gerçekleştiğine,Oda Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ile Meclis Başkanı Fikret Günaydın’ın katılımıyla Alucra ve Şebinkarahisar bölgesindeki üyelere ‘Devlet Destekleri İlçelere Taşınıyor’ toplantılarının yapıldığına,mesleki yeterlilik belgele sınavlarının meslek meslek sürdürüldüğüne,Ordu ve Giresun Üniversiteleri tarafından başlatılan ve Giresun ile Ordu TSO’nun da katkılarıyla gerçekleştirilmesi için planlanan Teknokent çalışmasının startının verildiğine değindi.
Toplantının ardından ise İzgören Akademisi Eğitmeni Ruhan Maral tarafından meclis üyelerine verilen eğitimde Cesaret Yönetimi anlatıldı.İş dünyasında cesaretin önemine dikkat çeken eğitmen Maral, iş dünyasının günümüzde aldığı risklerin büyümesine vesile olduğuna vurgu yaptı.
Maral; “İşe ilk başlanıldığı dönemde alınan risk ve atılan cesaret adımları,tecrübelerin gelişmeye başladığı dönemlerde pek ortaya çıkmadığını görmekteyiz.Bugün bizim atamadığımız adımları birileri atabiliyor, demektir.”dedi.

Etkinlik tamamlandı

Tarih

25 Tem 2017
Yapıldı!

Zaman

18:00 - 20:00

Yer

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası
Merkez / Giresun
Kategori

Organizatör

Şükrü Cebeci
Telefon
0454 216 88 01 Dahili: 150
E-Posta
sukru.cebeci@giresuntso.org.tr