-1.1 C
Giresun
24 Mayıs 2022

Şikayet ve Sadakat Yönetimi

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile İzgören Akademi işbirliğinde, “Şikayet ve Sadakat Yönetimi Eğitimi” gerçekleştirildi. İzgören Akademi Eğitmeni Volkan Karaca tarafından verilen eğitime Giresun Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri yoğun ilgi gösterdi.
İzgören Akademi eğitmeni Karaca;” Şikayet negatif bir görüntü sergilese dahi şikayet edene pozitif bir yaklaşım sergilendiğinde, o kişi sizin en sadık müşteriniz olur. Türkiye’de 2016 yılında 1 milyon şikayet istatistiklere yansımış durumda. Bu şikayetlerin en  yoğunu turizm  ve otomotiv sektöründe yaşanmıştır.İnsanların şikayet başlıkları değişmekle birlikte, şikayetlerin çözüme kavuşturulma oranı ise sadece %16 larda gözükmektedir.”dedi.
 “Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nın üye eğitimlerine verdiği önem örnek gösterilecek düzeyde. Yapmış oldukları iş birliği ve yaklaşımları dolayısıyla tüm Oda yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz. ” diyen Volkan Karaca, İzgören Akademi olarak bu yıl da Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte birçok eğitimde tekrar birlikte çalışacaklarını ifade etti.

Etkinlik tamamlandı

Tarih

15 Şub 2017
Yapıldı!

Zaman

13:30 - 15:30

Yer

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası
Merkez / Giresun
Kategori

Organizatör

İbrahim Atiksoy
Telefon
0454 216 88 01 Dahili: 101
E-Posta
ibrahim.atiksoy@giresuntso.org.tr