Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai Emirliği’nde, 1-3 Mayıs 2018 tarihleri arasında düzenlenecek AUTOMECHANIKA DUBAİ 2018 Fuarımın Türkiye milli katılım organizasyonunun İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
Yazıda devamla. AUTOMECHANIKA DUBAİ Fuarı’nın, otomotiv yedek parça, aksesuar ve modifiye, bakım ve onarım, bakın ve yenileme, elektronik donanım ve sistemler, oto yıkama, parça ve sistemleri, yönetim ve dijital çözümler konularında Ortadoğu otomotiv endüstrisinde lider fuar olarak nitelendirildiği ve ITO tarafından Hail 5 ve 6’da katılımın sağlanacağı iletilmektedir.
AUTOMECHANIKA DUBAİ Fuarrna milli iştirak katılım ücreti 760,- ABD $/m2 olarak belirlendiği ve katılım bedeline tüm ana hizmetlerin dahil olduğu ifade edilmektedir.
Söz konusu etkinliğe ilişkin detaylı bilgi için aşağıda bilgileri sunulan görevliler ile irtibata geçilebilir veya Birliğimiz web sayfası (www.tobb.org.tr) “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkânları/Yurt Dışı Etkinlikleri” bölümünden ulaşılabilmektedir.