Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu,Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

GTSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu;

“Bir kez daha mübarek Kurban Bayramı’nı idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar kırılan kalplerin onarılması, yapılan hataların affedilmesi, hayatımızda daha çok barış, daha çok dayanışma ve kardeşlik duygusuna yer vermemiz gerektiği konusunda düşünmemiz için önemli fırsatlardır.

‘İnsanların en hayırlısı, insana faydalı olandır’ anlayışıyla yoğrulmuş bir toplumun mensupları olarak, yardımlaşma ve dayanışmanın getirdiği güzelliğin ve güçbirliğinin daima farkında olmak zorundayız. Toplumları güçlü kılan, fertlerini birarada tutan bağların sağlamlığıdır. Bu bağları sağlam kılan da şüphesiz insanların birbirine karşı hoşgörü içerisinde olması, kederde ve sevinçte paylaşımcı olması, birbirini sevmekten asla vazgeçmemesidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin ve bütün İslam âleminin mübarek Kurban Bayramını kutlar; birlik ve beraberlik içerisinde, barış ve sevgi dolu nice bayramlara ulaşmayı dilerim.”